Гірськолижна Туреччина. 9 причин відвідати Кайсері.

Гірськолижна Туреччина. 9 причин відвідати Кайсері.

Об’єктом уваги для гірськолижного відпочинку є курорт Ерджієс – гора в центральній Туреччини, величезний згаслий вулкан заввишки 3917м. Завдяки континентальному клімату в регіоні випадає досить багато снігу (до 2-х метрів) стовпчик термометра може опускатися до -15°С навіть біля підніжжя гори, сезон катання триває більше 150 днів, починаючи з початку грудня до кінця березня.

На курорті є три зони катання, з’єднані підйомниками, всього 14 підйомників і 5 ескалаторів, на нижніх і на верхніх станціях є де смачно перекусити або щільно пообідати.

У самому Ерджієс є готелі різного класу і майже у всіх є шаттли до підйомників, або готелі розташовані безпосередньо біля них, однак інфраструктура курорту ще не настільки розвинена, як на європейських курортах, тому якщо хочеться поєднати: Катання + Розваги + Екскурсійні програми, рекомендуємо зупинитися в Кайсері (місто прильоту), звідки до Ерджієс можна дістатися за 30 хвилин по 4-х смуговому автобану де курсують: рейсові автобуси, шатли від готелів або організовані туроператором , або дістатися самостійно (оренда автомобіля).

Отже 9 причин вибрати Кайсері для гірськолижного відпочинку і не тільки:

  1. Інфраструктура міста Кайсері (Торгові центри такі як Forum Kayseri, Kayseri Park Shopping Center, Byz Garage, кафе, ресторани, історична частина міста: цитадель, мечеть Хунат Хатуна.
  2. Транспортна розв’язка (можливість при проживанні в Кайсері, відвідувати гірськолижний курорт Ерджієс)
  3. 34 траси для катання будь-якого рівня (сині, червоні, чорні), підійдуть як для новачків, так і для досвідчених професіоналів.
  4. Зручна система Ski pass (купується кількість підйомів, а не день катання, наприклад: 7 підйомів – 9.5 євро, 14 підйомів – 13.5 євро, 30 підйомів – 25 євро, 50 підйомів – 40 євро, 100 підйомів – 75 євро)
  5. Загальна протяжність трас – 102 км, довжина трас від 243 м до 4210 м.
  6. Наявність снігових гармат (Якщо снігу недостатньо, використовують снігові гармати, їх близько 156 штук).
  7. Крім гірськолижних трас, є два санних спуску, що не зможе залишити байдужими самих маленьких туристів.
  8. Можливість відвідати Каппадокію і політати на повітряній кулі (1 година їзди від Кайсері). Також можливо вибрати комбінований тур Кайсері / Ерджієс 5 ночей + Каппадокія 2 ночі, або екскурсійний одноденний тур. Орієнтовна вартість польота на повітряній кулі – 130 євро з особи.
  9. Демократичні ціни на відпочинок.